Żuri Football Akademia piłkarska

Dołącz do nas na Facebook'u
Witamy na stronie,Akademii Piłkarskiej Żuri Football
Odwiedź nas na...Facebook'u!

Witamy!

Akademia Żuri Football powstała z zamiłowania i pasji do piłki nożnej.

Głównym celem naszej akademii jest rozpowszechnianie sportu, a w szczególności piłki nożnej u dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Zajęcia treningowe prowadzą wykwalifikowani specjaliści doskonale znający specyfikę pracy z dziećmi. Dbamy zarówno o rozwój sportowy jak i emocjonalny naszych małych piłkarzy. Prowadzimy treningi w myśl zasady edukacja przez sport oraz nauka przez zabawę, która sprawia wiele radości i wywołuje uśmiech na twarzy. Uczymy dzieci zasad Fair Play w sporcie jak i życiu codziennym. Wyznajemy maksymę: Nie liczy się wynik liczy się zabawa.

W naszej akademii pracujemy z dziećmi w różnych grupach wiekowych. Poprzez gry i zabawy uczymy je podstaw piłki nożnej. Dzięki nawiązaniu współpracy z Olsztyńską Szkołą Wyższą im. Józefa Rusieckiego dbamy o prawidłowy rozwój fizyczny naszych pociech. Cykliczne badania przeprowadzane przez najlepszych specjalistów z Centrum Zdrowia i Sportu pozwalają nam na właściwe kształtowanie postawy naszych podopiecznych.

Jeśli chcesz by Twoje dziecko prawidłowo się rozwijało, a przy tym doskonale się bawiło to Akademia Żuri Football jest właśnie takim miejscem.

Zapraszamy chłopców i dziewczynki w wieku 4-9 lat.

Pozdrawiam
Piotr Żurawel