Żuri Football Akademia piłkarska

Dołącz do nas na Facebook'u

nasi partnerzy

Centrum Postawy Ciała
Głównym celem działalności Centrum Postawy Ciała jest diagnostyka i fizjoterapia w przebiegu wad postawy ciała oraz schorzeń kręgosłupa takich jak skolioza czy choroba Scheuermanna. Szczegółowa diagnostyka prowadzona jest w oparciu o testy funkcjonalne oraz obiektywne narzędzia badawcze, takie jak skoliometr Bunnella, inklinometr Saundersa, duometr czy system analizy postawy ciała OPIW. Centrum Postawy Ciała dysponuje również nowoczesnym sprzętem do obiektywnej analizy ruchu BTS Smart-D wraz z bezprzewodowym zestawem do analizy czynności mięśni (BTS FreeEMG), zestawem do analizy aktywności mięśni Myotrace 400 oraz dynamiczną platformą balansową Biodex Balance System. Fizjoterapia prowadzona jest zarówno w formie indywidualnych spotkań, jak również zajęć grupowych na sali gimnastycznej i na basenie. Terapia prowadzona jest przez wykwalifikowanych fizjoterapeutów, specjalistów wychowania fizycznego oraz gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej. Pracownicy Centrum Postawy Ciała wciąż podnoszą swoje umiejętności poprzez uczestnictwo w kursach, szkoleniach i sympozjach naukowych. Nadrzędnym celem całego zespołu terapeutycznego Centrum Postawy Ciała jest poprawa stanu zdrowia pacjentów i jakości ich życia.
Szkoła Podstawowa nr 18 im. Orła Białego
Dzięki uprzejmości Dyrekcji baza naszej akademii znajduje się na terenie szkoły . Szkoła ma do dyspozycji trzy bardzo dobrze wyposażone sale gimnastyczne, pełnowymiarowe boisko ze sztuczną nawierzchnią i oświetleniem. Więcej informacji o szkole znajdą Państwo na : www.sp18.olsztyn.pl
Action Studio
Action Studio zajmuje się nagrywaniem oraz montażem różnego rodzaju filmów w zależności od potrzeb klienta. Nagrywamy kamerami go pro hero oraz latamy bezzałogowymi statkami powietrznymi z zamontowanymi kamerami. Nasz sprzęt to kamery go pro hero, oraz kamery vizion +, które nagrywają w jakości full hd. Posiadamy kwalifikacje pilotów statków bezzałogowych wydane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego.
mtc connect - międzynarodowy transport ciężarowy
SALON KOSMETYCZNY
Salon istnieje od 2011roku. Świadczy usługi z zakresu pielęgnacji twarzy, dłoni, stóp i całego ciała.Posiada również bodatą ofertę szkoleniową z zakresu poszczególnych stylizacji kosmetycznych.Zapraszam do zapoznania się z ofertą na stronie internetowej : www.klubpiekna.olsztyn.pl Naszą ideą jest wspieranie młodych talentów!
Rehabilitacja Holistyczna Grzegorz Lemiesz
Holistyczna terapia manualna To nowoczesny system leczenia opierający się na badaniu, diagnozowaniu i leczeniu dysfunkcji narządu ruchu (zaburzeń czynnościowych-CZST),które powodują różnego rodzaju dolegliwości (ból, drętwienie,zaburzenie czucia, ograniczenie ruchomości itp.). W metodzie tej pacjenta postrzega się holistycznie – całościowo, traktując nierozerwalnie fizyczność oraz psychogenność, a leczeniu poddaje się całego człowieka a nie tylko bolący fragment ciała. W terapii stosuje się mobilizacje stawów, tkanek miękkich (mięśni,powięzi, ścięgien) manipulacje oraz elementy pracy z narządami wewnętrznymi.
Wenglorz
Wenglorz należy do innowacyjnych i dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw z terenu Warmii i Mazur. Jest liderem na rynku polskim w budowie całych obiektów wytwórni pasz począwszy od fundamentów po konstrukcje stalowe, kończąc na niezbędnych urządzeniach do wytwórni. Posiada ogromny potencjał i działa na szeroką skalę nie tylko na rynku polskim. Zarządzanie w firmie Wenglorz odbywa się zgodnie z zasadami CSR. Firma Wenglorz z myślą o swoich pracownikach, ich rodzinach oraz lokalnej społeczności jest organizatorem m.in. rodzinnych festynów z okazji Dnia Dziecka. Jest także zwolennikiem prowadzenia zdrowego trybu życia, dlatego postanowiła wspierać lokalny klub sportowy sekcji piłki siatkowej mężczyzn a obecnie akademię piłkarską. Głównym założeniem firmy Wenglorz jest propagowanie zdrowego trybu życia poprzez wspieranie ambitnych, pełnych sportowego zapału ludzi, kochających ruch. Obszar pasji sportowych nie kończy się jednak na wspieraniu klubów sportowych, bowiem firma jest organizatorem Gal Wenglorz Fight Cup. Wierzymy, że nasze zaangażowanie i pomoc będą procentować w przyszłości i przysłużą się ogólnemu rozwojowi społecznemu.
Produkt Beton
Zajmujemy się produkcją betonu towarowego, bloczka fundamentowego, płyt drogowych oraz sprzedażą kruszywa. Posiadamy samochody do transportu i pompowania betonu, wywrotki i samochody z HDS. Produkujemy wszystkie rodzaje betonu towarowego. Wszystkie produkowane przez nas wyroby podlegają ścisłej kontroli jakości. Beton wykonujemy wg specyfikacji technicznej PN-EN 206-1;2003 Beton część 1. Wymagania, własności, produkcja i zgodność. Badania wykonuje laboratorium Instytutu Technologii Betonu i Badań Geotechnicznych w Warszawie. Na każdą partię wyrobu wystawiamy Deklarację Zgodności z Polską Normą i świadectwa jakości. Dobra organizacja produkcji oraz własna baza transportowa i własne kruszywo owocują szybką realizacją zamówień po korzystnych cenach. Zapraszamy do współpracy
Fundacja Dzieciom
Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" od 15 lat wspiera leczenie i rehabilitację ponad 21 tysięcy dzieci w całej Polsce. Dzięki wsparciu darczyńców Fundacja prowadzi dwa ośrodki rehabilitacji wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt medyczny. Każdego dnia z bezpłatnej terapii korzysta około 200 dzieci. W ramach Fundacji działa Klub Myszki Norki, który prowadzi działania edukacyjne, kulturalne i sportowe, mające na celu integrację dzieci niepełnosprawnych i pełnosprawnych. Myszka Norka odwiedza dzieci w przedszkolach i rozmawia z nimi o przyjaźni, emocjach, niepełnosprawności. Klub organizuje liczne imprezy i gwarantuje najmłodszym dobrą zabawę.