Żuri Football Akademia piłkarska

Dołącz do nas na Facebook'u

wydarzenia

Ronny Everaerts w Żuri Football
(2013-06-09)
Już wkrótce akademię odwiedzi Ronny Everaerts z Holenderskiego Związku Piłki Nożnej KNVB, trener grup młodzieżowych w takich klubach jak Ajax Amsterdam czy FC Eindhoven. Uczestnik I Kongresu Trenerów Piłki Nożnej, który odbył się 24.11.2012 na Stadionie Narodowym. Zapoznał uczestników szkolenia z Holenderską wizją futbolu, wyjaśnił jakiej wielkości gry stosuje się do danego wieku w Holandii oraz jak przebiega proces szkolenia dzieci w najmłodszych grupach w tym kraju.
Piotr Kulpaka odwiedził Żuri Football
(2013-01-25)
Podczas ferii na treningu pojawił się wychowanek Stomilu Olsztyn Piotr Kulpaka w przeszłości występował w takich klubach jak Polonia Warszawa , Polonia Bytom. Jak zwykle dużo zabawy i radości oraz super prezenty od Piotrka dla dzieci .Dziękujemy! Na treningu obecny był również trener szkółki The Goal Academy z Edynburga, który bacznie się przyglądał zawodnikom na treningu. Może będzie jakiś transfer;)....
Grzegorz Lech i Piotr Karłowicz w Akademii
(2013-01-03)
Na pierwszym treningu w nowym roku gośćmi specjalnymi byli Grzegorz Lech(Korona Kielce) oraz Piotr Karłowicz(Wisła Kraków). Było dużo zabawy i na koniec treningu dzieci dostały małe piłki z autografami zawodników z ekstraklasy. Dziękujemy gościom za przybycie i zapraszamy ponownie!
Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej
(2012-12-04)
Dnia 2 grudnia 2012 roku w hali widowiskowo sportowej Urania odbył się Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej rocznika 2005. Organizatorem turnieju było Olsztyńskie Stowarzyszenie Old Boy`s, a patronat objął Prezydent Miasta Olsztyna. Wśród zaproszonych drużyn nie zabrakło naszej akademii.
Zapraszamy od obejrzenia relacji w dziale multimedia.